Бамбукова підставка для квасолі і помідорів

Бамбукова підставка для квасолі і помідорів

Багато кучеряве овочі, такі як китайська квасоля і європейська квасоля, вимагають високих лісів довжиною близько 2 метрів. Бамбук ідеально підходить для цього завдання. Так звані бамбукові шпильки, зроблені з розколотого бамбука, ідеально підходять для зв’язування невеликих кущів і овочів. У них гострі кінці, тому їх легше увіткнути в землю. З іншого боку, ми будемо використовувати більш товсті одинарні кілки в якості опор для помідорів і перцю. Пам’ятайте, що рослини потрібно додатково підв’язувати.

Рада експерта

Ставте кілки якомога раніше, щоб не пошкодити наші овочі. При посіві рослин, таких як квасоля, подбайте про колах під час посіву. Палички від томатів і інших рослин від розсади слід закладати в землю при посадці розсади. Поспостерігайте, як ростуть овочі — під час росту їм може знадобитися додаткова прив’язка до бамбуку.

Що ще потрібно запам’ятати?

Бамбукові опори повинні бути досить міцними, щоб витримувати вагу стиглих овочів, і досить високими, щоб вони могли вільно рости. Давайте викопаємо їх досить глибоко для стійкості. Після закінчення сезону опори слід зняти з землі і зберігати в сухому, критому місці. Ми обов’язково скористаємося ними з приходом наступної весни.