Бамбукові жердини як опори для овочів

Бамбукові жердини як опори для овочів

Категорія: Бамбук

Як підтримати помідори в саду? Які стовпи вибрати для вирощування квасолі? Хорошим рішенням може стати використання бамбукових жердин. Давайте перевіримо, чи підійде цей екзотичний матеріал в саду в наших широтах.

Бамбук швидко зростає

Бамбук вважається одним з найбільш швидкозростаючих рослин в світі для промислового використання — деякі сорти можуть виростати до 1 м в день! Екземпляри досягають 40 м у висоту. Завод досягає повної зрілості приблизно через шість років — з нього роблять розкішні меблі і статеві дошки. Деревина бамбука також є легким і міцним будівельним матеріалом. З молодих пагонів роблять циновки, горщики, покривала, аксесуари, меблі та стовпи для підтримки рослин. Детальніше про це міцному матеріалі ми розповімо тут: садові аксесуари з бамбука. А в чому переваги бамбукових колів?

Переваги бамбукових жердин

Найбільші переваги бамбукових жердин в основному зводяться до чого:

— ці продукти екологічні,

— вони мають природний вигляд, ідеально поєднується з зеленим фоном. Вони добре поєднуються з дерев’яними елементами архітектури і органічними матеріалами в саду;

— бамбук легкий, але при цьому стійкий і міцний;

— опори стійкі до поломки, наприклад, під впливом вітру або ваги підтримуваних овочів. Вони гнучкі і можуть злегка згинатися, утворюючи арки;

— бамбукові жердини гігроскопічні, а значить, вони не вбирають воду;

— стійкі до цвілі і перепадів температур;

— з них легко побудуємо сходи та інші садові конструкції;

— вони бувають різного діаметра (приблизно від 6 до 12 мм) і довжини (від декількох десятків см до навіть 3 м).

Недоліки бамбукових жердин?

Деякі люди вказують на недолік ціни на бамбукові жердини. Витрати не величезні, хоча, безумовно, перевищують витрати, які нам довелося б понести при використанні звичайних стовпів. Однак якщо подивитися на міцність опор, витрати окупляться. Ви можете перевірити ціни на бамбукові жердини і опори тут.