Як вибрати тріммерну головку для коси?

Як вибрати тріммерну головку для коси?

Категорія: Голови, Голови

Головка тримера є найбільш поширеним і природним елементом обладнання для скошування трави — з часом кожна косарка вимагає заміни головки. Як правильно вибрати елемент для пристрою? Давайте перевіримо, на що потрібно звернути увагу.

Що за голова в косі?

Головка — робочий елемент кустореза — вона має форму котушки, на яку намотана гостра волосінь для стрижки трави навколо перешкод, таких як краю тротуарів, сходів, стін, канав. Він також підійде для стрижки великих площ. Лінія з часом втрачає різкість. Потім ми висуваємо нову, гостру його частина.

Ручна або напівавтоматична головка?

У напівавтоматичного голівці лінія подовжується при натисканні кнопки на корпусі. Намотування нової волосіні також не вимагає зняття котушки, а надлишки старої волосіні зрізаються ножем (деякі кришки оброблені спеціальної гострою кромкою, яка дозволяє це). Це, безсумнівно, зручне і швидке рішення — автоматичний завод волосіні позбавляє нас від необхідності розбирати елемент.

У ручній голівці нам доводиться намотувати волосінь самостійно, попередньо розбираючи елемент. Волосінь потрібно розрізати на дві частини (їх довжина залежить від товщини жилки), помістити в розетки і намотати. Головки цього типу вимагають більше роботи — щоб подовжити лісочку, треба вимкнути мотор триммера, вручну натиснути кнопку і потягнути волосінь. Заміна ріжучого елемента також більш клопітка, ніж в напівавтоматах. З іншого боку, ручні головки зазвичай дешевше своїх механізованих аналогів.