Як підібрати голову під потужність верстата?

- Advertisement -

Як підібрати голову під потужність верстата?

Для невеликих триммеров і кущорізів без кутового редуктора з об’ємом двигуна до 30 см³ ми можемо вибрати, наприклад, універсальну дворядковим головку, яка буде добре працювати на невимогливою місцевості, наприклад, при стрижці присадибних ділянок. Він кріпиться на гвинти, що входять в комплект.

Якщо вам потрібна Кусторезное головка середньої потужності, оснащена кутовими шестернями для кріплення відрізних дисків, виберіть, наприклад, напівавтоматичну головку. Елемент повинен відрізнятися міцну конструкцію, щоб він не заклинювало при скошуванні високої трави і бур’янів. Автоматичне блокування намотування вирішує проблему заїдання волосіні при косінні в складних умовах.

Для потужних кіс розміром більше 33 см, призначених для стрижки високої трави, товстого хмизу і навіть чагарників з тонкими гілками, виберіть головку, яка може стати альтернативою найбільш міцним ріжучим дискам. Наприклад, в цій ролі добре підійдуть головки з чотирма обертовими дротами на різних рівнях. Їх збірка ідентична збірці відрізного диска на пристрої.

- Advertisement -
- Advertisement -