Покрокова заміна масла в косарці

Покрокова заміна масла в косарці

Крок 1 — підготуємо необхідні нам предмети. Це буде адаптоване до нашого пристрою моторне масло, ємність для старого палива, паперовий рушник для протирання бруду і ключ для відкручування зливної пробки.

Крок 2 — Процес заміни моторного масла слід проводити після того, як паливо повністю витрачено. Це важливо не тільки для безпеки, але і тому, що прогрітий двигун нагріває масло — це робить його тонше і легше утилізувати.

Крок 3 — для вашої ж безпеки ми також повинні від’єднати дріт від свічки запалювання і прибрати його, щоб уникнути контакту з моторним маслом.

Крок 4 — Знайдіть зливну пробку і відкрутіть її. Але перед цим поставимо під нього ємність, в яку буде стікати масло. Дайте всього цього попрацювати кілька десятків хвилин, щоб переконатися, що рідина повністю злилася з резервуара. Якщо в нашій косарці немає зливної пробки, то нам доведеться злити рідину через вхідний отвір. Найкраще це зробити за допомогою спеціального комплекту для заміни масла, в який входить лебідка. Однак якщо масло заливається вручну, необхідно спочатку спорожнити паливний бак.

Крок 5 — якщо ми впевнені, що маслобак порожній, можна починати заливати новий. Кількість рідини повинно бути вказано в інструкції, але краще за все перевірити його додатково багнетом. Якщо ми налили занадто багато масла, слід злити зайве, якщо недостатньо — долити. Потім закрутіть кришку і очистіть забруднені частини косарки паперовим рушником.