Як поміняти масло в бензиновій газонокосарці?

Як поміняти масло в бензиновій газонокосарці?

Категорія: Масла для садової техніки, Масла і мастила, Масла для садової техніки

Правильне використання бензинової газонокосарки вимагає належного догляду. Необхідний огляд на початку кожного сезону, а також регулярні перевірки технічного стану, особливо якщо ми використовуємо обладнання досить часто. Одним з дій, необхідних для правильної роботи бензинової газонокосарки, є заміна масла. Як і коли це робити?

Ознайомимося з інструкцією по експлуатації бензинової газонокосарки.

Перед тим, як почати будь-які роботи, ми повинні ознайомитися з інструкціями, щоб дізнатися, що виробник радить нам міняти масло в косарці. Це важливо для найкращого догляду за двигуном машини. Крім іншого, ми будемо знати, з якою періодичністю слід злити стару рідину і замінити її новою. Передбачається, що ця процедура повинна виконуватися приблизно через 25 годин роботи, але ці значення можуть відрізнятися для кожного пристрою. У посібнику також міститься інформація про тип масла, необхідного для нашої газонокосарки. При покупці не варто економити і вибирати якісний товар, який забезпечить більш тривалий термін експлуатації обладнання. Маючи необхідну інформацію про бензинової газонокосарки, ми можемо приступити до роботи.

Увага!

Якщо ви тільки що купили косарку, першу заміну масла слід провести через кілька годин роботи (5-8 годин). Завдяки цьому ми будемо впевнені, що позбулися будь-яких відкладень на двигуні, які могли залишитися там після стадії виробництва пристрою.