Як безпечно користуватися садовим батутом?

Як безпечно користуватися садовим батутом?

Категорія: Батути

Садовий батут — це елемент садового інвентарю, який доставляє масу задоволення. Щоб убезпечити себе, потрібно дотримуватися кількох правил. Давайте перевіримо, на що слід звертати особливу увагу при використанні цього пристрою.

Належна захист батута

Основним фактором, що впливає на безпеку використання батута, є його конструкція. Якщо ми вирішили обладнати сад цим елементом, зверніть увагу, чи був він зроблений з міцних і високоміцних матеріалів. Більшість цих типів продуктів сертифіковані CE, TÜV або GS.

Безпечний батут також оснащений захисною сіткою, яка запобігає його випадання за межі конструкції під час гри. Не забудьте закріпити пружини зовні пружин — це не дасть вам заплутатися в них при стрибках. Щоб знизити ризик поломки, варто покрити опори жорсткості сітки губкою або вибрати модель, в якій вона є.

Рада експерта

Вибираючи батут для свого саду, спробуємо спрогнозувати частоту його використання і вибрати діаметр пристрою і максимальна вага, який він може витримати. Остання особливість багато в чому залежить від кількості вбудованих в батут ніг. Ми також повинні пам’ятати, що не можна допускати більше людей, ніж рекомендовано в керівництві!

Один або максимум дві людини одночасно

Чим більше людей використовують трамплін одночасно, тим вище ризик його пошкодження. Навіть якщо інструкція з експлуатації пристрою передбачає, що вони можуть витримувати вагу трьох і більше дітей, вони будуть у більшій безпеці, якщо вони будуть грати в поодинці або в парах, як максимум. Додаткові люди на батуті збільшують ризик зіткнень, а під час інтенсивних підскакувань збільшується ймовірність падіння через страхувальну сітку. Якщо ми хочемо, щоб діти могли безпечно грати в компанії, варто поставити вищу модель з великим діаметром.