Ажурні плити, на відміну від бруківки, можна укладати навіть без використання фундаменту

Рада експерта

Ажурні плити, на відміну від бруківки, можна укладати навіть без використання фундаменту. Однак необхідно переконатися в тому, що грунт досить твердий, і переконатися, що під’їзна дорога не буде піддаватися великим навантаженням. Тут також краще звернутися за порадою до фахівця, щоб не пошкодити його в майбутньому.

Кубічний гаражний під’їзд — чим він відрізняється?

Безсумнівно, бруківка — менш естетичне рішення, ніж її ажурний аналог. Однак він відрізняється винятковою міцністю, що компенсує злегка штучний вигляд. Правильно зроблений кубічний під’їзд до гаражу витримує практично будь-яке навантаження, що не деформуючись — і довгі роки. Ви також можете надати йому таку форму, щоб дощова вода потрапляла в каналізацію або на галявину, уникаючи утворення калюжі. Завдяки цьому по ньому можна ходити навіть під дощем, не турбуючись про те, що на вашого взуття буде бруд.

Якщо ми хочемо підвищити його декоративну цінність, ми можемо створити декоративний візерунок з кубиків — наприклад, використовуючи для цієї мети елементи різної форми і кольору. Можливо, отриманий таким чином ефект буде не таким природним, як у випадку з ажурною плитою, але він змусить нашу нерухомість виглядати акуратно і цікаво. Подивимося, що ще варто знати про бруківці!