Гриль на природі і на балконі – де можна розпалити мангал?

- Advertisement -

Гриль на природі і на балконі – де можна розпалити мангал?

Категорія: Пожежні

Коли дні стають довшими і температура на вулиці піднімається, ми все частіше йдемо до води з друзями або запрошуємо їх на нашу терасу, де запалюємо барбекю, щоб разом насолодитися смачними стравами на лоні природи. Однак чи законно це? Що нам може загрожувати за приготування на грилі в забороненому місці?

Гриль на балконі і в саду

Власники приватних будинків мають максимальну свободу при приготуванні їжі на грилі. Згідно з визначенням власності, в нашому саду ми можемо робити все, що захочемо, за умови, що це не порушує громадський порядок і загальне благо інших жителів (включаючи жителів сусідніх ділянок).

По цій темі немає правових норм, що забороняють або обмежують використання гриля. Нічого особливого, якщо ми хочемо висвітлити його на балконі, що примикає до квартири в багатоквартирному будинку. Національні правила не забороняють таку діяльність, але якщо правила кооперативу або житлового спільноти не згодні з ними, ми повинні враховувати можливість отримання квитка для гриля на балконі.

Також читайте: Як організувати вечірку в саду?

Де можна приготувати гриль на відкритому повітрі?

З настанням літа все частіше можна зустріти групи людей, які готують гриль в парках або на набережній біля річки. Це законно? Також в цій темі немає національних правил, згідно з якими ми могли б бути покарані за освітлення і використання гриля на вулиці. Однак такі правила регулюються положеннями конкретних установ. І так, ми, звичайно ж, не повинні готувати барбекю в місцях, що представляють історичну і історичну цінність. Однак ми можемо законно готувати їжу у річок, на галявинах і в парках (після того, як переконаємося, що в їх правилах немає відповідної заборони). У багатьох з них менеджери навіть приготували спеціальні лавки і дерев’яні столи, щоб час, проведений таким чином, було більш приємним.

Увага!

Ви можете отримати штраф до 500 злотих за приготування на грилі в недозволеному місці або створення небезпеки пожежі!

- Advertisement -
- Advertisement -