Характеристики агротекстилю

- Advertisement -

Характеристики агротекстилю

Агротекстиль, як і агротекстиль, виготовляється з поліпропілену, але по іншому технологічному методу – вся тканина складається з тонких і міцних ниток. Така тканина набагато міцніше агротекстилю, тому ідеально підходить для схилів і успішно покривається піском без ризику її пошкодити. Заради високої міцності його варто використовувати при облаштуванні лісових розплідників і інших більших господарств – однак цей матеріал не підходить для укриття рослин на зиму.

резюме

Ще один критерій, який буде важливий при виборі між тканими і нетканих матеріалів, – це ціновий аспект. Нетканий агротекстиль дешевше і тому його частіше вибирають для домашнього вирощування. Обидва матеріали забезпечують рослинам відповідні теплові та водні умови, а також доступ до повітря і в той же час обмежують ріст бур’янів і втручання шкідників в процес розмноження.

Однак в більш складних умовах краще працює агротекстиль, довговічність якого набагато вище, ніж у нетканих матеріалів. Нетканий агротекстиль виявиться незамінним в догляді за рослинами взимку.

- Advertisement -
- Advertisement -