Якщо ми самі вирощуємо садові рослини, ми часто стикаємося з дилемою, як правильно за ними доглядати

Нетканий агротекстиль або агротекстиль — в чому відмінності і коли їх використовувати?

Категорія: Агротекстиль і фольга

Якщо ми самі вирощуємо садові рослини, ми часто стикаємося з дилемою, як правильно за ними доглядати. Один з варіантів, який ми повинні зробити, — це купити відповідний матеріал для мульчування грунту — агротекстиль або агротекстиль виявиться краще? Яка мета цих продуктів і яка з них краще для кожної ситуації?

Застосування агротекстилю і агротекстилю.

До недавнього часу синтетичні матеріали використовувалися для мульчування тільки професіоналами, але в даний час зростаюча популярність агротекстилю і агротекстилю зробила їх доступними і для людей, які вирощують рослини в якості хобі.

Завдання цих продуктів — мульчувати грунт — завдяки цьому розчину квіти, овочі і чагарники ефективно захищаються від бур’янів і шкідників, але при цьому не втрачають доступ до вологи або поживним речовинам, узятим з грунту. Вода і повітря можуть безперешкодно проникати в агротекстиль і агротекстиль, і рослини отримують необхідні умови для більш швидкого і пишного розвитку. Для укриття рослин на зиму також часто використовують синтетичні матеріали — який з них для цього підійде найбільше?

характеристики агротекстилю

Нетканий агротекстиль виготовлений з поліпропіленових волокон, що мають неправильну структуру. Завдяки цьому він не обмежує доступ рослин до води і повітря, і в той же час відрізняється відмінною механічною міцністю. Ми можемо розділити агротекстиль на моделі мульчування з щільністю від 50 до 100 г на м² і моделі покриття від 17 до 50 г на м². Зимовий агротекстиль зазвичай має білий колір — завдяки цьому він забезпечує рослинам стабільний температурний та вологісний режим. Він також гарантує належний захист від вітру і морозу. На ринку також можна знайти моделі інших відтінків — зелені, коричневі і чорні неткані матеріали є елементами мульчування.

Рада експерта

Поліпропілен не є матеріалом, стійким до ультрафіолетового випромінювання, тому при покупці тканин або нетканих матеріалів переконайтеся, що у них є відповідний фільтр. Якщо немає, просто присипте матеріал корою, галькою або піском, щоб забезпечити оптимальний захист від сонячних променів.