Куди поставити пісочницю?

Куди поставити пісочницю?

Поруч з іншими дитячими атракціонами, наприклад батутами або гойдалками, добре встановити пісочницю. Наш сад добре розділити на зону відпочинку, місце для посадки овочів і фруктів і дитячий куточок. Пам’ятайте, що він повинен бути яскравим, але також частково прикритим. Таким чином, діти не піддаються постійному впливу сонячних променів. Чи не кладіть їх під саме дерево — падаючі гілки можуть забруднити пісок. Також слід уникати близькості водойм і небезпечних або отруйних рослин.

Рада фахівця:

Під пісочницю добре покласти спеціальний сітчастий килимок, щоб захистити її від бур’янів. А якщо у нас вдома є домашні тварини, варто подумати про огорожі нашого обладнання.

Розмір пісочниці

Чим більше пісочниця, тим веселіше для дітей. Ці кілька метрів завдовжки дозволяють грати всією сім’єю. На жаль, вони вимагають більше піску, більш частого прибирання і займають більше місця в саду. Для дітей молодшого віку однозначно вистачить квадратної пісочниці зі стінками шириною 120 см. В ідеалі вона повинна бути висотою не менше 20 см. Це зменшить кількість викидається піску. Дітям постарше може бути надана конструкція розміром 150 x 150 см.