Яка дошка для тераси?

Яка дошка для тераси?

Категорія: Терасні дошки, Садові парасольки

Будуючи будинок, ви не тільки піклуєтеся про його функціональності, але і створюєте зону відпочинку для себе і своєї сім’ї. Тераса — це місце, де можна випити ранкову каву або відпочити після напруженого дня. Перевірте, які дошки для тераси підійдуть для побудови надійної конструкції!

Переходимо до наступних абзацах:

Яка дошка для тераси?
Яка композитна дошка для тераси?
Яке дерево для тераси?
Екзотична дошка для тераси — чи варто?
Дерев’яна або композитна дошка?
Яка дошка для тераси?

Ви можете подумати, що терасу не обов’язково робити з дощок — але це найкраще рішення! Чому? На відміну від пористого бетону, деревина не збирає пил, яка прилипає до босих ніг, викликає фарбування домашньому взутті або шкарпеток, і може просто розтікатися усередині. З іншого боку, ви також можете вибрати гладку плитку, наприклад, керамограніт. Хоча вони сяють і виглядають чудово, для підтримки цього ефекту їх необхідно часто мити. До того ж в похмурі дні неприємно мерзнуть ноги, а в жарку погоду стає жарко.

Дерев’яна обробка тераси — це поєднання естетики і комфорту. Теплі, природні кольори дощок чудово гармонують з антуражем. При цьому сировину є хорошим теплоізолятором і незалежно від погоди приємно босоніж — не замерзає і не перегрівається. Щорічного обслуговування досить, щоб постійно радіти красивою і функціональною обробці.

Які терасові дошки вибрати? У реченні магазинів DIY ви знайдете загальне поділ на дерев’яні і композитні моделі. Лаги — це окрема категорія дерев’яних терасових дощок. Ці елементи використовуються для влаштування підлоги — до них ми прикріплюємо верхні дошки, які будуть формувати підлогу на терасі. Балки перекриття зазвичай виготовляються з деревини сосни і мають товсте поперечний переріз. Вони також в основному необроблені або тільки попередньо просочені, наприклад, під тиском. Вони не будуть піддаватися прямому впливу дощу чи сонця, але їх варто захистити, щоб вони якомога довше залишалися міцними і функціональними.