Вибираємо парасольку для тераси ресторану

- Advertisement -

Вибираємо парасольку для тераси ресторану

Категорія: Садові парасольки

Щоб створити затишний і функціональний ресторанний дворик, необхідно враховувати ряд факторів. Один з них – погода. Садові парасольки забезпечують тінь і захист від дощу. Який вибрати для ресторану?

Парасолька – функціональне садове обладнання

Якщо ми вирішили створити терасу, патіо або зону відпочинку в саду без даху, ми повинні подумати про іншу форму захисту від занадто інтенсивного сонячного випромінювання. Дощ також може перешкодити нам бенкетувати на відкритому повітрі. Одна з форм адаптації зони релаксації, особливо якщо вона повинна функціонувати як місце, де ми приймаємо їжу, – це оснастити її парасолькою.

Якщо ми влаштовуємо поруч з рестораном патіо, де ставимо кілька столиків, варто подумати про додатковий захист відвідувачів від дощу і сонця. Таким чином ми забезпечимо сайту максимальну функціональність і практичність. Парасолька відмінно підійде для столів, забезпечуючи локальну тінь і захист від раптової зливи. Ні навіс, ні покриття внутрішнього дворика не впораються зі своєю роботою так добре, як це роблять.

Що потрібно враховувати при виборі парасольки?

Парасолька для тераси ресторану повинен виконувати кілька завдань і забезпечувати надійну і надійний захист від сонця і дощу. Найбільш важливі питання:

– безпека – садовий парасольку, який ми вибираємо там, де їдять за декількома столами, повинен відрізнятися хорошою стійкістю. Його нахил або поломка через пориви вітру можуть бути небезпечні для наших гостей і клієнтів. Також важливо, щоб механізм складання та розкладання парасольки був надійним, так як його вихід з ладу може привести до раптового складання каркаса;

– стійкість до сонячного випромінювання і воді – парасолі, якими ми будемо інтенсивно користуватися (і це буде мати місце з парасольками, які будуть використовуватися кожен день у внутрішньому дворику ресторану), повинні бути надзвичайно міцними;

- Advertisement -
- Advertisement -