Догляд за парасолькою після літа

Догляд за парасолькою після літа

Для підтримки садового парасольки в належному стані також важливо підготувати його до зберігання на всю зиму. Після інтенсивного весняно-літнього періоду тканину парасольки залишить бажати кращого, тому її потрібно буде випрати — більшість цих матеріалів можна прати в пральній машині, але сушити їх не можна. хімічно і механічно. Після прання найкраще ретельно просушити їх на свіжому повітрі, а потім накрити кришкою, щоб взимку вони не покрилися пилом і плямами.

Ремонт садового парасоля

Також може знадобитися ремонт чохла парасольки — особливо якщо сильний вітер рвав його краю або якщо він використовувався довгий час, він викликав потертості і дірки. Переривання можна з успіхом прошити товстою голкою і міцною ниткою. У разі появи потертостей або дірок необхідно буде закрити матеріал.

Якщо ми не можемо зробити це самі, ми можемо довірити це кравця, який оцінить, чи підходить наш парасольку для ремонту. Може виявитися, що шити чохол не має сенсу — тоді замість покупки нового парасольки ми можемо виготовити його за розміром, щоб він підходив до наявної у нас рамі.