Якщо при облаштуванні відкритого майданчика для відпочинку ми вирішили купити парасольку

Обслуговування та ремонт садового парасоля

Категорія: Садові парасольки

Якщо при облаштуванні відкритого майданчика для відпочинку ми вирішили купити парасольку, нам доведеться подбати про нього як слід, щоб він прослужив нам кілька літніх сезонів. Приємна тінь і укриття від легкого дощу дозволять вам більше часу проводити в саду за умови, що парасольку в якийсь момент не перестане функціонувати. Як забезпечити справний стан цього елемента?

Чому піддається парасольку?

Садовий парасольку, і зокрема матеріал, що покриває каркас всієї конструкції, в першу чергу піддається шкідливому впливу погодних умов. Якщо не складати парасольку кожен раз після відпочинку в саду, то він піддається частому контакту з вологою, дощами і сильними поривами вітру. Також на стан парасольки впливає його постійний вплив сонячних променів — структура матеріалу може ослабнути, а його кольори можуть поблекнуть. Так що ж зробити, щоб парасольку якомога довше служив своєму призначенню?

Просочення тканини парасольки

Хороше рішення — просочити тканину, яка покриває садовий парасольку. В результаті він буде менш всмоктує, довше збереже інтенсивність кольору, а вся структура буде належним чином закріплена. Тому у нас повинен бути препарат, що підходить для захисту тканин — це може бути універсальна просочення для всмоктуючих матеріалів на основі акрилових смол. Такі агенти відрізняються прекрасними проникаючими властивостями, і, як наслідок, захищають елементи з покриттям від намокання і усадки. При цьому такий вид просочення робить чохол парасольки штучним і жорстким — його все ж можна зручно складати і розкладати.

Рада експерта

Перед просоченням поверхні парасольки її слід ретельно очистити і просушити. Ефект просочення часто покращує тепло, тому цю процедуру варто проводити в теплий день на свіжому повітрі.