Бруківка — це матеріал, який зазвичай використовують при обробці проїздів

Як видалити масло з кругляка?

Бруківка

Бруківка — це матеріал, який зазвичай використовують при обробці проїздів і доріжок навколо будинку. Це пов’язано з його прекрасними властивостями — він відрізняється відмінною твердістю, міцністю і стійкістю до навантажень і шкідливим впливам погодних умов, і в той же час дозволяє створювати субстрат з прекрасними візуальними якостями. Однак такі поверхні, зокрема під’їзні шляхи, схильні до численних забруднень, в тому числі важко видаляється, наприклад, від моторного масла. Як з ними боротися?

В першу чергу для запобігання — просочення бруківки.

Якщо ми не хочемо мати справу зі звичайними труднощами, пов’язаними з підтриманням чистоти поверхонь, оброблених бруківкою, ми повинні негайно захистити її відповідними препаратами після її укладання. Просочення для бруківки слід розподілити по всій її поверхні, щоб зміцнити матеріал — він буде набагато міцніше, стійкіше до відколів і стирання, але і менш схильний до вбирання бруду. Навіть плями від автомобільного масла можна легко стерти вбирає тканиною. Але що, якщо після укладання бруківки ми не просочили її поверхню?

Рада експерта

Пам’ятайте, що ми можемо просочити бруківку навіть через кілька років після її укладання, хоча найкращі результати досягаються, якщо закріпити її відразу. Однак, якщо ми візьмемося за цю задачу з часом, ми повинні забезпечити належне очищення і підготовку бруківки перед фарбуванням. Також врахуємо, що деякі моделі куба просякнуті заводський просоченням — так що перед самопропіткой варто її перевірити.

Видалення масляних плям — просочений куб

Як ми вже згадували раніше, видалити плями моторного масла з просоченої бруківки просто — просто протріть його відразу після фарбування, і якщо масло довго стикалося з землею, вам допоможе мийка високого тиску. Часто такі плями видаляються за допомогою потужної струменя води, але іноді необхідно додати невелику кількість миючого засобу спеціально для бетонних покриттів. З таким набором ми успішно відновимо естетичний вигляд нашої під’їзної доріжки.