Композитні дошки однорідні

Ще одна перевага — простота установки і обслуговування. Догляд за ними обмежується регулярним миттям. Для цього можна використовувати апарати для миття під тиском, тому додаткові засоби для чищення не будуть потрібні. Композитні плити доступні в готових наборах, в яких можна знайти все елементи кріплення, а також кромочні або малярні планки, балки і монтажні затискачі. Також доступні крайні панелі, заповнені внутрішньою частиною. Завдяки цьому їх можна розрізати під будь-яким кутом і оформити тераси складної форми.

Композитні дошки однорідні. Це усуває проблему окремих частин різних відтінків, які знижують естетику всієї тераси. До того ж вони безпечні для дітей. На їх поверхні немає сколів, що підтверджено відповідними допусками. За ним можна ходити босоніж або лягти на них, не ризикуючи отримати травму.

До недоліків композитних плит, безумовно, можна віднести їх ціну, яка в разі якісного матеріалу набагато вище панелей з масиву дерева. Незважаючи на хорошу імітацію дерева, легко дізнатися, що цей матеріал містить домішки пластику, що може знизити естетичність деяких аранжувань.

Дерев’яні панелі акумулюють тепло. В результаті ввечері ви все ще можете гуляти по приємно теплої терасі. Композитні плити досить швидко нагріваються і так само швидко віддають тепло — у вечірній час вони стають холодними. Це знижує комфортність їх використання.