Які композитні терасові дошки вибрати?

Які композитні терасові дошки вибрати?

Які композитні терасові дошки ви можете знайти на ринку? Є два основних типи, які розрізняються за матеріалом і складом. Перший — це композитні плити ПВХ. Це матеріал, який демонструє високу стійкість до погодних умов і механічних пошкоджень. На жаль, композитні плити з ПВХ — найдорожчий з доступних видів плит.

Інший тип плит — плити з поліпропілену або поліетилену високої щільності. Цей матеріал поступається за якістю і не має таких характеристик, як ПВХ. Причому в плитах цього типу частка деревної муки може доходити до 80%. Однак ці дошки набагато дешевше, а це значить, що обробка ними тераси не така велика інвестиція, як у випадку з плитами ПВХ. Отже, яка композитна терасна дошка краще? Перед тим як зробити вибір, варто дізнатися трохи більше про обох типах дощок. Завдяки цьому ви будете знати, яку композитну дошку вибрати, щоб задовольнити всі ваші вимоги.

Композитні плити ПВХ зазвичай складаються з ПВХ і деревної муки, зміст останньої ніколи не перевищує 50%. Вони стійкі до погодних умов зовні. Вони не змінюють колір під впливом УФ-променів, а зміна температури деформує їх. Плити також стійкі до вологи, тому вони не почнуть розшаровуватися. Цей матеріал також стійкий до механічних пошкоджень і подряпин. Канавка робить їх нековзними — їх також можна ставити поруч з водою. Їм не загрожують водорості і грибки. Вони мають високу вогнестійкість. Крім того, плити з ПВХ повністю придатні для вторинної переробки.