Істотною перевагою композитних плит є ще й те, що вони готові до використання відразу після установки

У той час як настилочні дошки з масивної деревини необхідно регулярно оновлювати і обробляти, композит — це матеріал, який прослужить довгі роки без будь-якої спеціальної обробки. Однак не забувайте регулярно очищати дошки від виниклої бруду. Все композитні терасові дошки також мають рифлений профіль, що значно знижує ризик посковзнутися на них.

Істотною перевагою композитних плит є ще й те, що вони готові до використання відразу після установки або покупки. Вони не повинні міняти свою зовнішність з роками. Їх зовнішній вигляд дуже схожий на дерев’яну обробку, що є додатковою перевагою.

Як бачите, у цього матеріалу багато переваг. Однак на ринку представлені різні типи композитних плит. Не всі з них відрізняються такими прекрасними технічними параметрами. Яку композитну дошку вибрати, щоб вона залишалася незмінною протягом багатьох років? Нижче наведені особливості кожного типу дошки і способи відрізнити матеріал найвищої якості. Завдяки цій інформації можна легко відповісти на питання, яка композитна терасна дошка найкраще.