Композитні терасові дошки являють собою поєднання дерева і пластика

- Advertisement -

Композитні терасові дошки являють собою поєднання дерева і пластика. Вони зроблені з дерев’яною борошна, змішаної з відповідними полімерами. Таким чином виходить дошка з зовнішнім виглядом дерева і винятковою стійкістю до руйнування.

Композитні терасові дошки відрізняються багатьма особливостями, яких немає у дерев’яних панелей.

Рівномірність – терасові дошки з цього матеріалу не розшаровуються, як деревина, що робить їх виключно гладкими. При цьому в поліровці і шліфовці вони не потребують. З цієї причини підлогу тераси з композитних плит буде без сколів і ідеально рівним.
Суцільний колір – незважаючи на зовнішній вигляд дерев’яної дошки, композитні елементи однорідні по всій довжині. Це значно полегшує їх укладання, а також забезпечує сучасний естетичний вигляд підлоги.
Підвищена водостійкість – терасові композитні плити не потрібно спеціально захищати від вологи або, як дерево, змащувати маслом або просочувати. Їх поверхню відразу готова до використання.
Легкість догляду – ще одна перевага матеріалу – простота змісту в чистоті. Композитні терасові дошки можна легко мити під тиском, і ми можемо використовувати багато, навіть сильні хімічні речовини. Про точні способи догляду за композитними плитами ви можете дізнатися тут.
Простота установки – композитні терасові дошки легше монтувати, ніж деревину або керамограніт. Зазвичай їх роблять по системі, значно полегшує облицювання ними статі.

- Advertisement -
- Advertisement -