Екзотична деревина славиться винятковими естетичними цінностями

Екзотична деревина славиться винятковими естетичними цінностями — її цінують за благородний темний колір. Крім того, він відрізняється значною щільністю волокон, завдяки чому вважається досить міцним. Обшивка тераси екзотичної деревиною — рішення для заможних людей — ціна квадратного метра залежить від породи, але зазвичай коливається від 200 до 300 злотих. Купуючи екзотичні дошки, звертайте увагу на якість деревини. Через те, що сировина залишається маловідомим, легше не помітити можливі дефекти.

Дерев’яна або композитна дошка?

Ви вже знаєте, яка деревина для тераси є у вашому розпорядженні і чим відрізняється натуральна сировина від сучасного композиту. Настав час підбити підсумки, в яких ми, нарешті, об’єднаємо переваги і недоліки обох рішень, щоб допомогти вам зробити кращий вибір.

З точки зору естетики однозначно виграє натуральне дерево. Він доступний в багатьох відтінках, які ви можете додатково змінити завдяки фарбувальної просочення (виняток становить темна екзотична деревина, яка зберігає свій колір). Це правда, що відтінок композиту також можна точно відрегулювати відповідно до вашими очікуваннями, але в ньому відсутня зернистість, і натреноване око помітить однорідну текстуру, характерну для пластику.

Догляд за композитними плитами — не проблема. Суміш деревної муки і пластика настільки міцна, що не вимагає періодичної просочення або догляду, на відміну від деревини. Натуральний матеріал вимагає, щоб цей вид робіт проводився один раз на рік — відхід не займає багато часу, але вимагає регулярності і чергування.