Яке дерево для тераси?

Яке дерево для тераси?

Ви шанувальник традиційних рішень? Уточніть, яка дошка для тераси підійде для обробки зовнішнього статі в вашому домі. Серед найбільш популярних рішень — моделі з хвойних порід, наприклад, сосни і модрини.

Соснова дошка — частий вибір наших клієнтів через економічною ціни, яка йде рука об руку з високою якістю. Завдяки просоченню під тиском він стійкий до погодних умов. Якщо ви цінуєте естетику, вашу увагу можуть привернути дошки з модрини на терасі. Вони бувають різних відтінків — від світлих до дуже темних, тому ви легко зможете підібрати обрану модель до оформлення вашого будинку та двору. До того ж дошки з модрини для тераси настільки міцні, що з них можна без побоювань зводити елементи конструкції.

Цікава альтернатива для вимогливих покупців — екзотична дошка для тераси. Ми зібрали для вас трохи інформації про доступні моделях незвичайного дерева, яке привозять з найдальших куточків світу.

Екзотична дошка для тераси — чи варто?

Екзотика — це символ розкоші. Благородне сировину з далеких країн завжди викликало захоплення і бажання. Обмежена доступність і висока ціна цього виду товарів означають, що лише деякі можуть насолоджуватися вишуканим оформленням свого простору з відтінком східної естетики.

Екзотичні дерев’яні тераси дошки бувають різні сорти видів. Найпопулярнішими є елементи з мербау, бангкірай, керуїнг, кемпас і массаранбуда, а також багато інших.