Яка композитна дошка для тераси?

Яка композитна дошка для тераси?

Композитні терасові дошки — це сучасний вид зовнішнього покриття для підлоги. Елементи частково виготовлені з дерева, але додавання синтетичних матеріалів зміцнює їх цілком і надає їм більш довговічні властивості. Композит відрізняється чудовою стійкістю до атмосферних явищ, що забезпечує його довговічність і корисність — без необхідності регулярного догляду або просочення. Плити з деревної муки зобов’язані своїми унікальними якостями добавці пластика, яким зазвичай є полівінілхлорид (ПВХ). Таке поєднання робить поверхню композиту схожою на дерево, а його структура характеризується фізико-хімічними властивостями полімеру.

Композитні плити можуть бути порожнистими або набагато тонше, ніж плити з масивної деревини. Однак це не позначається негативно на їх міцності параметрах — незалежно від конструкції даної моделі вони здатні витримувати дуже високе навантаження. До того ж в них є канавки, що запобігають втрату зчеплення з дорогою в ситуації, коли зовні мокро і слизько.

Яка композитна терасна дошка підійде найкраще? В першу чергу зверніть увагу на співвідношення деревної муки і пластика в складі композиту. Ці значення повинні бути аналогічними, при мінімальному вмісті полімеру 30%. Також перевірте, який матеріал використовувався для посилення суміші. Згаданий полівінілхлорид (ПВХ) відрізняється кращими параметрами. У наших магазинах також можна знайти композитні плити з додаванням поліпропілену (PP) або утолщенного поліетилену (HDPE).