На цю роль відмінно підійдуть всілякі просочення для дерева

На цю роль відмінно підійдуть всілякі просочення для дерева. Якщо ми плануємо зберегти природний характер садових меблів, ми можемо вибрати делікатно пофарбовані препарати — під ними будуть видні текстури і деревні візерунки, але вся поверхня придбає сильніший відтінок. Однак якщо ми плануємо додатково пофарбувати фарбою стільці і столи, то варто вибрати безбарвну просочення.

Крок III — фарбування садових меблів

В першу чергу, давайте подумаємо, чим будемо фарбувати нашу меблі. Ми можемо вибрати морилки і лаки, які, як і кольорові просочення, дозволяють зберегти природний характер дерева, акрилові фарби і навіть аерозольні фарби. Процес фарбування повинен проходити при низькій вологості повітря і не дуже високій температурі — тепло прискорить процес висихання фарби, що зробить її менш міцною.

Більшість фарб і плям можна наносити пензлем, валиком або розпилювачем, в залежності від переважного методу. Не виключено, що важкодоступні місця буде потрібно підправити невеликої круглої пензлем. Кількість фарбувальних шарів обмовляється виробником препарату, хоча зазвичай це два шари — другу фарбування слід проводити після того, як перший шар повністю висохне. Відреставрована таким чином меблі прослужить нам довше, а заодно стане чудовою прикрасою саду. Давайте також перевіримо, як доглядати за садовими меблями.