Як відремонтувати дерев’яні садові меблі?

Як відремонтувати дерев’яні садові меблі?

Категорія: Готові, Модульні

Якщо після зими ми помітили, що наша дерев’яні садові меблі виглядає не так красиво, як раніше, у нас є два варіанти: замінити її на нову або відремонтувати. Стільці і столи можна відновити самостійно, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

Крок I — чистка поверхні дерев’яних меблів

Перше, що ми будемо робити з садової меблями, — це ретельно очистити її поверхню. Якщо дерево раніше не було покрито фарбою або захисним покриттям, то його необхідно знежирити, видалити всю грязь і акуратно відшліфувати поверхню. Для стільців і столів з шарами фарби і просочення потрібно більш ретельне очищення.

Перш за все, позбудьтеся від покриття, що відшаровується, але найкраще видалити всю фарбу і повернути деревину в необроблене стан. Для цього вам знадобиться болгарка з крупнозернистою папером. Для більш естетичного ефекту після всього процесу ми також можемо використовувати папір з більш дрібної текстурою, яка вирівняє і згладить основу.

Після цього необхідно вимити меблі водою з миючим засобом, а потім обполоснути тільки водою. Завдяки цьому ми позбудемося всіх залишків і пилу, і наша меблі буде готова до подальшого ремонту відразу після висихання.

Рада експерта

Ще один метод позбавлення від лакофарбових покриттів — використання спеціальних хімікатів. Їх експлуатація передбачає, що фарби розм’якшені, щоб їх було легше відокремити від підстави — тоді можна видалити старі шари шпателем.

Крок II — закріплення дерева

Елементи садової архітектури з дерева постійно піддаються шкідливому впливу погодних умов. Вони повинні витримувати дощ, інтенсивне ультрафіолетове випромінювання, а також більш схильні до дії грибків і плісняви, ніж домашні меблі. Тому, вибираючи захисний засіб, переконайтеся, що воно захищає від вологи, УФ-променів і мікроорганізмів.