Весна — перше використання косарки в сезоні

Весна — перше використання косарки в сезоні

Якщо восени ми виконали ремонтні роботи належним чином, то навесні у нас не буде багато роботи. Однак, якщо ми ними знехтували, ми все одно можемо зробити їх на початку сезону. Власники частково знімних косарок повинні почати з повного складання машини. У свою чергу, перевірка стану моторного масла, а також стабільності кріпильних болтів ножа також є приводом для того, щоб переконатися, що ніж не затупився і не буде рвати траву замість того, щоб зрізати її. Переконавшись, що косарка готова до роботи, ми можемо залити паливо в пристрій і протестувати його на роботу.

Давайте постійно піклуватися про косарці!

За косаркою слід доглядати не тільки навесні і восени, важливо також дбати про неї протягом усього сезону. Після кожного стрижки її слід ретельно очищати. Залишки трави можуть залишатися як в зазорах в корпусі, так і на ножі — лезо чистимо насухо, видаляючи залишки. Однак пам’ятайте, що під час цієї операції не можна нахиляти косарку, так як паливо може залити фільтри і свічки. Найкраще очищати машину після того, як в ній закінчилося паливо. Також рекомендується час від часу знімати корпус, щоб травинки не застрявали в двигуні і інших компонентах.

Якщо правильно доглядати за косаркою, вона прослужить нам довго, зберігаючи свої властивості. Також варто скористатися послугами газонокосарки — провести там огляд і врахувати професійне обслуговування машини.