Як доглядати за косаркою?

Як доглядати за косаркою?

Категорія: Приводні косарки, Бензинові приводні косарки

Гарний, рівно підстрижений і пишний зелений газон — мрія кожної людини, у якого є присадибна ділянка. Однак для досягнення цієї мети необхідно подбати не тільки про сам газоні, а й про засоби по догляду за ним. Зокрема, в разі бензинових газонокосарок необхідно буде вжити відповідних заходів для підтримки пристрою в хорошому стані.

Осіння підготовка косарки до зимівлі

— Надзвичайно важливим для правильної експлуатації бензинових косарок є їх обслуговування після всього сезону інтенсивної роботи. Необхідно ретельно очистити транспортний засіб. Ретельно видалити траву, грунт і інший бруд можна за допомогою стиснутого повітря або струменя води з садового шланга — пам’ятайте, однак, що не можна поливати гарячу косарку водою. Відмовимося від думки чистити прилад мийкою високого тиску — сильний струмінь рідини могла пошкодити тендітні елементи.

— Також важливо спорожнити паливний бак — краще використовувати його повністю, а в іншому випадку можна використовувати всмоктуючий пристрій. Завдяки цьому ми уникнемо ризику засмічення карбюратора.
— Після зняття масла коштує запустити косарку, щоб залишився в магістралях паливо теж згоріло.
— Для 4-тактних косарок також необхідно міняти масло — см. Як це зробити, див. Як замінити масло в бензинової газонокосарки.
— Наступним кроком є ​​очищення повітряного фільтра і свічки запалювання — або заміна при необхідності.
— Також важливо стежити за справним станом ріжучого диска. При розбиранні та заточування цього елемента надіньте рукавички, щоб уникнути травм.

Увага!

Перед початком будь-яких робіт з технічного обслуговування бензинової газонокосарки переконайтеся, що свічка запалювання відключена. Завдяки цьому ми уникнемо випадкового запуску пристрою і тим самим забезпечимо максимальну безпеку під час роботи.