Зробіть невеликий ухил для зливу води

Зробіть невеликий ухил для зливу води. Одягніть спиртової рівень на струни і щільно вставте кілочки в землю з одного боку.

крок 4

Закрийте краю, присипавши їх шаром напівсухого бетону (з’єднайте чотири частини піску з однією частиною цементу). Використовуйте гумовий молоток, щоб вдарити їх по землі, регулюючи висоту по відношенню до землі — використовуйте лінії, відмічені струнами. Також перевірте підтримку рівня.

Щоб краю не розсовувалися при збиванні кубиків, злийте воду з лійки і залиште на 24 години. За цей час розчин схопиться з бордюрами.

крок 5

Через добу засипати бордюри — зовні землею, а всередині шаром сухої бетонної суміші. Посередині доріжки насипте промитий пісок. Збийте його дошкою і гумовим молотком.

КРОК 6

На добре утрамбовану поверхню насипте суміш піску та цементу (в пропорції 6: 1). Зіставте шар з шаблоном, вирізаним з дошки. Як його створити? Відзначте на дерев’яній планці ширину доріжки. Виріжте викрійку так, щоб вийшло «пір’їнка» на 1 см менше висоти бруківки.

Крок 7.

Тільки на такому підготовленому поверхні з’явиться найголовніший елемент — бруківка. Укладати матеріал починаємо з країв і наступні кубики направляємо всередину. Використовуйте гумовий молоток, щоб кожен раз добивати тротуар. Періодично перевіряйте поверхню спиртовим рівнем.

крок 8

Укладений кубик залити водою і присипати піском. Він буде проникати в тріщини і служити швом. Видаліть надлишки піску щіткою.