Бруківка – укладання. Поради, які полегшать вашу роботу

- Advertisement -

Бруківка – укладання. Поради, які полегшать вашу роботу

Якщо ви вирішили укладати тротуар самостійно, заповните брак досвіду солідну теоретичну підготовку. І є кілька проблем – товщина фундаменту, відповідна бруківка, укладання … Наведені нижче поради та коментарі є базовими знаннями, які розвіють деякі сумніви і полегшать створення ідеальної поверхні.

Роботу з укладання бруківки почніть з … створення проекту. Завдяки йому ви точно розрахуєте кількість необхідного матеріалу (про всяк випадок додайте невеликий запас). Також конструкція буде корисна при плануванні потужної бруківки складної форми або мозаїки з кубиків. Він допоможе вам, якщо ви забудете, як укладати бруківку під час роботи. Підбирайте композицію (викрійку) по власній уяві.

Після покупки бруківки обов’язково переконайтеся, що матеріал не пошкоджений. При необхідності пред’явіть претензію.

Різниця у відтінку матеріалу – явище природне. Перед укладанням тротуару змішайте кубики з різних пакетів.

Незалежно від розміру обраної вами бруківки, складати її (кубик у щиколотки) – не найкраща ідея. Мінімальна відстань (3-5 мм) необхідно для правильної роботи матеріалу.

Перед тим, як почати мощення, укомплектуйте необхідні інструменти і матеріали. Крім бруківки вам знадобиться ще бруківка, цемент і пісок. Крім того, приготуйте лопату, тачку, гумовий молоток, трафаретний дошку, довгий спиртової рівень, мітлу, лійку, мотузку, кілки і лінійку. Одягайте спеціальні рукавички для захисту рук.

- Advertisement -
- Advertisement -