До 5 основних типів покриттів для басейнів відносяться

До 5 основних типів покриттів для басейнів відносяться:

Сонячні бульбашкові покриття утворюють ізолюючий шар, що нагадує бульбашкову плівку для важких умов експлуатації. Шар повітряних бульбашок вловлює сонячне тепло, запобігає втраті тепла і дозволяє сонячним променям проникати в басейн і зігрівати його. Бульбашкові чохли можуть з часом розкладатися під впливом сонячного світла, тому їх необхідно накривати, коли вони згорнуті і не використовуються.

Ковдри для термальних басейнів — це в основному ізолятори. Вони можуть ізолювати ваш басейн вночі, тим самим зменшуючи втрати тепла конвекцією, використання хімікатів і випаровування води. Виготовлені з товстого і міцного пінополіетилену, вони не призначені для нагріву води, але мають відмінну тепловіддачею до 75%.

Покриття планок складаються з планок, які в розгорнутому і повністю висунутому стані створюють міцний бар’єр, аналогічний гаражним воротам. Вони зменшують втрати тепла за рахунок випаровування. Деякі накладки на планки підходять в якості останнього бар’єру для безпеки дітей, оскільки вони легко витримують вагу маленької дитини. Накладки на планки зазвичай вбудовуються в приховані прорізи в корпусі басейну, що робить їх привабливим стильним варіантом для власників басейнів. Їх також можна переоснастити.

Рідкі сонячні покриття для басейнів (рідкі сонячні ковдри) є незвичайними і не є покриттями для басейнів в звичайному розумінні. Вони складаються з біологічно безпечної добавки на основі жирного спирту, яку ви наносите прямо в воду в басейні. Він плаває на воді, створюючи ізолюючий шар, що запобігає втраті тепла і випаровування. Цей шар розсіюється, коли ви поринаєте, і відновлюється, коли ваш басейн не використовується.

Надувні чохли для басейнів (надувні намети з прозорим куполом) дозволяють плавати в басейні взимку, захищаючи, обігріваючи і ізолюючи воду в басейні і навколишнє середовище. Легко знімається для купання на відкритому повітрі в теплі дні.