Здорове приготування на грилі

- Advertisement -

Здорове приготування на грилі

Якщо ми вже подбали про нашу безпеку та безпеку саду, то можемо переходити до принципів здорового приготування на грилі.

– Правильний вибір продуктів відіб’ється на нашому здоров’ї. Всі овочі і риба ідеально підходять для приготування смачних страв на грилі. Жирне м’ясо, хоча і улюблене багатьма, не слід готувати на грилі, по крайней мере, прямо на грилі. Під час плавки жир буде стікати в піч, розпалюючи тліюче вугілля і викликаючи пожежа. Крім того, він буде розкладатися з утворенням шкідливих речовин, які разом з димом повернуться в готові страви.
– Продукти, приготовані для гриля, перед тим, як викинути їх на решітку, слід зберігати при відповідній температурі – сирі продукти, особливо м’ясо, не можна довго зберігати на спеці. Так що варто обзавестися туристичними холодильниками або термосумки.
– Переконаємося, що в топці немає вогню. Приготовані на грилі продукти повинні підніматися над вогнем. Отже, приготуємо пляшку з водою і кришку з отвором – завдяки цьому ми зможемо легко контролювати полум’я.
– Уникайте використання стартерів, що містять гас – вони також виділяють багато шкідливих речовин. Однак, якщо нам не вдалося запалити гриль, почекаємо ще довго, перш ніж ставити продукти на гриль.

Подбайте про решітці – висушений теплообробний жир на решітці виділяє багато шкідливих речовин, в тому числі канцерогенів. Ретельно очистіть його після приготування на грилі, а в цілях безпеки ми також можемо використовувати листи або алюмінієву фольгу. В результаті очистити грати буде простіше, а продукти – більш корисними.

- Advertisement -
- Advertisement -