Принципи здорового і безпечного приготування на грилі

Принципи здорового і безпечного приготування на грилі

Категорія: Товари для гриля, Пожежні

Сонячні та теплі дні ідеально підходять для зустрічей з сім’єю і друзями. Часто такі заходи супроводжуються барбекю, на якому можна приготувати смачні страви. Однак, щоб спільне захід пройшов якнайкраще, слід подбати про безпеку при використанні гарячого гриля. Не менш важливі питання, які допоможуть приготувати не тільки апетитні, але і корисні страви.

Безпечне приготування на грилі

Правила безпеки при приготуванні на грилі не складно, але перед весняно-літнім сезоном їх варто освіжити, щоб уникнути неприємних пригод.

— Перед тим, як приступити до приготування їжі, переконайтеся, що наш гриль знаходиться в хорошому стані — підстава гриля готове, ніжки стійкі, а всі частини надійно прикручені один до одного.
— Помістіть решітку на рівну поверхню, щоб вона не хиталася і не перекидалася. Також важливо правильно вибрати місце — воно повинно бути далеко від чагарників, дерев і дерев’яних елементів садової архітектури.
— Якщо ви хочете перенести гриль в інше місце, переконайтеся, що він не теплий — може виявитися, що інші його частини будуть гарячими.
— Поставте відро з водою біля гриля — так буде легше контролювати занадто сильний вогонь.
— У запаленого мангала завжди повинен знаходитися дорослий — залишення без нагляду створює небезпеку загоряння і небезпечно для дітей і тварин;

Рада експерта

Також будемо обережні при розпалювання мангала. Залийте на його підставу вугілля рівно настільки, щоб покрити дно. Не використовуйте бензин для розпалу й уникайте загоряння інших займистих речовин. Підпаліть вогонь сірниками або перевіреними запальничками.