Облаштовуючи зону відпочинку в саду, слід звертати увагу не тільки на її декор

Альтанка, парасольку або альтанка — що вибрати для дачі?

Категорія: Садові парасольки, Павільйони

Облаштовуючи зону відпочинку в саду, слід звертати увагу не тільки на її декор, але і на її функціональність. Використання відповідного притенения створить ідеальні умови для повсякденного відпочинку навіть у жарку погоду. Парасолька, альтанка або альтанка — що з цього краще за все виправдає наші очікування?

Парасолька — популярний вибір для садівників

Парасолька — один з найбільш часто обирають елементів затінення. Його збірка і розбирання не вимагає складних дій — у нього є підстави, в яке він поміщається і, таким чином, стабілізується. Залежно від обраної моделі парасольки він буде оснащуватися більш легким або більш важким підставою, адаптованим до ваги і розмірів самого парасольки. Таким чином, цей елемент можна вільно переміщувати і забезпечувати тінь в тому місці саду, де ми зараз живемо. Можна вибрати класичні моделі і моделі з бічною ніжкою — при цьому класичні завжди повинні знаходитися в центральному місці відпочинку, останні можна вдало розмістити за столом, де вони ефективно захистять всіх відпочиваючих.

Увага!

Якщо ви вирішили купити класичний парасольку, не забудьте вибрати для нього відповідний стіл — в центральній частині даху має бути отвір, в яке можна буде поставити парасольку. Завдяки цьому ми також зможемо покрити цією моделлю всю нашу зону відпочинку. Однак, якщо у нас є стіл без отвору, ми можемо спробувати зробити його самі.

Павільйон — светозатененная конструкція

Садові альтанки стали популярними в основному через широкого діапазону доступних розмірів. Від невеликих квадратних конструкцій, що не перевищують 2 х 2 м, до набагато більших, одна стіна яких може досягати 10 м. Однак у разі садових моделей частіше використовуються невеликі альтанки, придатні для самостійної збірки і розкладання. — хоча у деяких з них є каркас, що дозволяє автоматично розкладати.