Поверхня, на якій буде розташовуватися дитячий майданчик, повинна бути м’якою

По-третє — безпечна поверхня

Поверхня, на якій буде розташовуватися дитячий майданчик, повинна бути м’якою і ефективно поглинати падіння. Завдяки цьому діти зможуть уникнути більш серйозних тілесних ушкоджень. Так що краще за все висаджувати газон — на піску або гравії все аварії будуть більш болючими, а ризик отримання саден і дрібних ран набагато вище. Однак, якщо ми стурбовані тим, що трава буде затоптана під час інтенсивної гри, і в результаті утворюються оголені фрагменти грунту, тоді ми можемо вирішити використовувати штучну траву.

Рада експерта

Готові дошки з м’якого пластику також відмінно підходять для обробки поверхні дитячого майданчика — найчастіше вони поліуретанові або гумові. Вони забезпечують високий рівень захисту від падінь, а оскільки доступні в багатьох колірних варіантах, їх можна легко адаптувати до дизайну саду.

Четверте — ігрове обладнання

Ми вибираємо іграшки і конструкції для дитячого майданчика, адаптуючи їх до віку наших дітей. Діти молодшого віку можуть боятися великих гірок або гойдалок, а також можуть поранитися ними. Не забудьте звернути увагу на сертифікати безпеки і слідувати інструкціям при складанні окремих елементів. Дитячий майданчик також можна зробити своїми руками з урахуванням того, що кожна конструкція повинна бути добре скрученої і стійкою. Крім того, також необхідно буде регулярно оглядати кожну іграшку і їх обслуговування — завдяки цьому ми будемо впевнені, що наші діти в безпеці під час божевілля на дитячому майданчику.