Вінілові басейни, як правило, будуть працювати з найкращими очікуваннями

Є надувні басейни зі стабільною конструкцією, наприклад, з металевим корпусом, які в звичайних умовах продаються за ціною від 500 до 2000 доларів, в залежності від розміру і якості, які ви виберете. Проте, незалежно від того, який пластиковий басейн ви купуєте, його, ймовірно, буде потрібно замінити через пару років, якщо ви не будете особливо обережні.

Вінілові басейни, як правило, будуть працювати з найкращими очікуваннями, тому вони будуть коштувати дорожче. Як правило, вони будуть починатися приблизно з 10000 доларів за хорошу модель, проте, якщо вам знадобиться встановити її на місці, ви можете заплатити до 25000 доларів, і це без урахування витрат на підтримку і виправлення.

Також варто відзначити, що вкладете гроші на повітряний насос в свій бюджет. Можливо, вам доведеться купити електричний повітряний насос самостійно, оскільки в більшості комбінацій басейнів він відсутній. Пошукайте повітряні насоси з різними сполуками для випускних отворів, щоб ви могли використовувати свій, щоб підірвати цілий ряд речей у вашому домі.