Найпопулярніший фрукт в саду

Найпопулярніший фрукт в саду

— Агрус — плід може бути зеленим, оливковою, червоним, щетинистим або повністю гладким. У агрусу багато різновидів. Дозріває в липні.
— Чорниця Американська — потребує кислої і вологому грунті, в тихому і напівтінистому місці. У період посухи його необхідно поливати.

— Ягоди — плодоносять на другий рік після посадки. Під час посухи їх потрібно регулярно поливати — бажано вранці або після заходу сонця. Направте струмінь води під кущі, намагаючись не переборщити з її кількістю.
— Смородина — дозріває в липні-серпні, але може залишатися на кущах до заморозків. Їм подобається родючий грунт.
— Земляніка- їм подобаються легкі, родючі і добре дренованих кислі грунти. Протягом сезону їх слід систематично поливати. Місце для суниці потрібно прополювати, а потім засипати компостом.
— Полуниця — їх можна садити з весни до осені. В ідеалі їх слід розташовувати рядами з інтервалом 50 см. Простір між рядами слід замульчувати, щоб зменшити кількість розвиваються бур’янів. Ми навіть можемо використовувати для цієї мети солому. Ямки під полуницю повинні бути глибокими. А грунт для посадки слід заздалегідь добре перекопати і перемішати з гноєм. Посаджена таким чином полуниця буде плодоносити 3-4 роки.