Відповідний вольєр для собаки

- Advertisement -

Відповідний вольєр для собаки

Якщо за собакою потрібно доглядати весь сад, варто залишити біля паркану смужку вільного простору не менше одного метра. Таким чином ми захистимо рослини, коли собака бігає по забору, гавкає на що наближаються людей або дивиться на територію. Цей пояс повинен бути вистелений м’яким матеріалом, наприклад піском або корою, щоб собака не поранила лапи.

Плануючи виділити для вихованця лише частина саду, можна використовувати легкі ткані сітки. Вони не будуть обмежувати поле зору вашої собаки, тому вона буде знати, що відбувається навколо нього, і це допоможе йому зберігати спокій. Однак слід пам’ятати, що сітка в якості зовнішньої огорожі не підійде. Збуджена подразниками з боку вулиці, собака може кинутися на неї і поранитися.

Собачий біг – що запам’ятати?

Одна з основних функцій собачого бігу – дозволити їй пересуватися на відкритому повітрі. З цієї причини площа загону повинна бути досить великою, щоб собака могла вільно бігати. Це допоможе йому розрядити свою енергію і зберегти спокій в будинку.

Навесні і влітку у собаки повинен бути необмежений доступ до питної води. Миски добре тримати в тіні. Ми також можемо встановити дощовики, щоб покрити частину пробігу. Якщо собаці це потрібно, вона охолоне в жаркий день.

- Advertisement -
- Advertisement -