Як підготувати собаку до бігу в саду?

Як підготувати собаку до бігу в саду?

Категорія: Ткана сітка

Споруда собачої доріжки в саду поруч з будинком — це рішення, яке повинно забезпечити безпеку нашого вихованця, а також стан саду. Як найкраще розділити і організувати простір?

Лігво і буда — місця, де собака відпочиває в саду

Основна проблема при побудові вигулу для садових собак — забезпечити вашої собаці місце для сну і відпочинку, де вона або вона відчуває себе в безпеці. Це особливо важливо, коли собака повинна перебувати в саду багато годин, наприклад, охороняти будинок, коли господарів немає на ділянці.

Підстилка для собаки повинна бути в потрібному місці. Влітку його можна постійно висвітлювати сонцем, а взимку — обмерзання. Найкраще місце для вигулу собаки — в частково затіненому місці — будка повинна перебувати в тіні.

Буда повинна бути герметичною і забезпечувати захист від дощу і вітру. Влітку не може зігрітися. Він повинен бути сухим і теплим — ми зможемо утеплити його самі. Розмір підбираємо по породі собаки. Він повинен в нього поміщатися, не згинаючись, а також мати достатньо місця, щоб зручно лягти і розвернутися.

Рада експерта

Ви можете побудувати розплідник самостійно або купити вже готовий. Вибравши модель зі знімним дахом або відкривається бічною стінкою, ми спростимо прибирання салону.