Посів трав — що нам потрібно знати?

Посів трав — що нам потрібно знати?

Категорія: Трави

Свіжа зелень незамінна на будь-якій кухні. Вони надають смак і аромат нашим стравам, вони корисні і багаті вітамінами. Ви легко можете виростити їх самостійно в домашніх умовах. Трав’яний сад можна влаштувати навіть на невеликій ділянці.

Основна інформація про травах

По-перше, більшість трав люблять тепло. Важливо знайти для них відповідне місце і захистити їх від вітру. Хорошим місцем стане сад або тераса, але ще і кухонний підвіконня. Трави в домашніх умовах також можна з успіхом вирощувати не на кухні, а в інших місцях. По-друге, земля для обробітку завжди повинна бути родючої, багатої гумусом і добре пропускати воду.

Традиційна садові грунт, змішана з компостом, стане відмінним вибором. Його реакція повинна бути нейтральною або слаболужною. По-третє — вода для поливу трав повинна бути кімнатної температури. Це може бути водопровідна вода, але спочатку варто дати їй постояти в пляшці на кілька годин, щоб хлор в ній опустився на дно. А оптимальна температура повітря для трав зазвичай буде 15-20 градусів.

Як садити зелень в горщики?

Ми можемо садити трави в керамічних горщиках. Важливо, щоб на їхньому дні були дірочки — чим більше, тим краще для коренів. Для кожного горщика нам потрібно купити підставку відповідного розміру. На самому початку кладемо керамзит або дренаж з гравію або щебеню. Потім додайте грунт на висоту 1/3 горщика, посадіть саджанець або насіння і ще більше присипте грунтом, ретельно вимішуючи його. Він повинен бути приблизно на 2 см нижче горщика.