Про що варто пам’ятати при посадці трав?

Про що варто пам’ятати при посадці трав?

— Ми не можемо використовувати квіткову грунт для посадки трав. Зазвичай в ньому занадто багато добрив. Важливо, щоб добриво для трав було органічним.
— Регулярно подрезайте верхівки. Це гарантує постійний і рівномірне зростання наших рослин. Також слід пам’ятати, що найбільш ароматними є молоде листя і стебла, які відростають відразу після обрізки.
— Найкраще дегустувати свіжозібране трави. Найкраще робити це вранці, до того, як вони почнуть виділяти ефірні масла, які виділяються під впливом тепла
— трави можна сушити, заморожувати або консервувати в маслі або оцті.
— Якщо ми також хочемо посадити проростки, пам’ятайте, що спочатку їх потрібно промити і замочити в кип’яченій теплій воді. Паростки люблять півтінь — на сонячних місцях швидко розвивається цвіль

Рада експерта

Трави слід різати гострим ножем. Тільки так ми не роздавимо стебла, і рослина зможе розгалужуватись, а не рости вгору (верхні листки мають менше смаку і аромату).

Однорічні, дворічні та багаторічні рослини

Ми поділяємо трави на однорічні, дворічні і багаторічні. Перші вимагають мінімальних зусиль по посадці і догляду з нашого боку, інші — після першого посіву — дозволяють довше отримувати задоволення.
Трави однорічні — базилік, чабер, фенхель, майоран, петрушка, крес-салат.
Дворічні трави — кмин, фенхель, селера, примула вечірня.
Багаторічні трави — звіробій, естрагон, лаванда, любисток, меліса, м’ята, орегано, розмарин, шавлія, чебрець.

Не забувайте вирощувати кожну рослину в окремому горщику.