На нашому газоні ми бачимо «голі» ділянки землі

На нашому газоні ми бачимо «голі» ділянки землі — в цих місцях, ймовірно, був тривалий снігопад. Для їх регенерації грунт на цих ділянках необхідно рихлити, а потім засіяти травою. Добре перемішати насіння з перегнійної грунтом або використовувати спеціальну суміш насіння і стартового добрива. Ми також повинні не забувати регулярно поливати ці частини дерну.

Крок 4. Регулярне косіння.

При скошуванні трава загусає. Важливо робити це в середньому кожні 7-10 днів. Однак, підстригся траву, що не стрижіть траву дуже низько — це послабить рослини і призведе до рясного росту бур’янів між ними. У керівництві ми дізнаємося, як правильно косити траву.

Крок 5. Полив і регенерація

Якщо ви залишите газон, що не полив його, він швидко пожовтіє і висохне. Крім регулярного поливу, наш газон також вимагає регенерації шляхом внесення добрив. Скористаємося добривом з органічної добавкою — це поліпшить структуру нашого субстрату.

Крок 6. Видалення бур’янів

Перед тим, як насіння зацвітуть, варто перевірити газон на наявність бур’янів. Їх слід негайно витягти. Можна з’їсти згубний препарат, перейти на більш часту стрижку або купити т. Н. wywichwast — пристрій, що видаляє рослини з корінням.

Крок 7. Позбавляємося від моху

Мох росте на травах в затінених місцях (їх потрібно очищати від прибули гілок) і на занадто вологих і кислих грунтах (з цією проблемою можна впоратися, присипавши грунт піском). Щоб ще ефективніше боротися з мохом, слід використовувати добрива з додаванням заліза.