Способи зменшити втрати трави – оновлюємо газон після зими

- Advertisement -

Способи зменшити втрати трави – оновлюємо газон після зими

Категорія: Інший

Після зими наша трава часто жовтіє, а де-не-де проріджується дерен. Однак з таким руйнуванням можна впоратися. Як крок за кроком відновити нашу траву після зими і зробити її знову зеленої?

Коли починати роботи по догляду за газоном?

Газон особливо сильно пошкоджується водою, яка накопичується на його поверхні взимку. Приступати до озеленення важливо тільки після того, як газон розморозиться і висохне. Як зробити це крок за кроком?

Крок 1. Видалення старої трави

Це перше, що нам потрібно зробити. Сухі і пожовклі ділянки трави перешкоджають росту молодого листя, а також перешкоджають проникненню води в землю. Найкраще, якщо такий газон буде очищений граблями або скарифікатором.

Крок 2. Аерація грунту.

Аерація грунту стане в нагоді, коли коріння трави і дерен дуже густі. Цей маневр виконується за допомогою вил, які забиваються в газон на глибину близько 10 см. Ми робимо це по всій галявині. Таким чином, коріння краще дихають, а поверхню легше вбирає воду. Однак, якщо грунт важкий і глинистий, ми повинні не забути присипати весь дерен тонким шаром піску після аерації. Така обробка робить грунт під газоном більш водопроникної і збільшує її пористість.

Ви це знаєте …?

Розпушування – це вертикальне зрізання дерну за допомогою скарифікатора. Ця процедура значно розпушує газон, омолоджує його, видаляє повстяний наліт і зелень. Важливо скаріфіціровать газони віком не менше двох років. Для молодих газонів, які ще не добре закладені, такий маневр може бути шкідливим.

- Advertisement -
- Advertisement -