Ми можемо розділити простір традиційними способами, тобто невеликими  частоколами

Готові перешкоди для саду

Ми можемо розділити простір традиційними способами, тобто невеликими  частоколами, при цьому несучи ефект оригінальності. Досить внести невеликі зміни, щоб паркан став оригінальним.

Якщо у нас в саду є старі частоколи, їх не потрібно викидати. За формою — верхівка часто буває трикутної — нагадують дрібні. Просимо вас розфарбувати їх в різні кольори, використовуючи верхівки частоколу для виготовлення стилусів. Також це відмінне рішення для ремонту високого дощатого забору.

Ми створимо невисокий паркан з вертикально встановленої бруківки в декількох кольорах. Це простий, але елегантний паркан. Прекрасно поєднується з різнокольоровими квітами та зеленими багатолітниками. Кістки також можна поставити горизонтально, але тоді вони будуть служити лише символічним бар’єром.

Також ми можемо легко і швидко оновити старий або пошкоджений паркан в стилі кантрі — це лише один з видів огорожі. Закрасимо, а дірочки замаскуємо товстими лозами. Білий колір зробить його схожим на новий. Це поєднання штучного способу огорожі простору з природним. Він додасть саду чарівну атмосферу, особливо коли в’ються альпіністи.