Альтернативні ідеї невеликих огорож для саду

- Advertisement -

Альтернативні ідеї невеликих огорож для саду

Категорія: Палісади

Використання невисоких огорож в саду – спосіб розмежувати садові зони і не пошкодити клумби. Як оригінально і практично захистити фрагменти садового простору?

Природні способи поділу зон в саду

Правильне розташування рослин і належний догляд роблять наш сад красивим і здоровим. Щоб уберегти квіти і фрукти від травм неуважними людьми або тваринами, варто використовувати паркани.

Перешкоди в саду не повинні бути високими. Невисокі квіти не будуть відкидати тіні на квіти і не будуть перешкоджати доступу до рослин при проведенні робіт по догляду. Особливо добре виглядають натуральні паркани. До них відносяться:

– великі камені і валуни, які можна розмістити вздовж тієї частини саду, яка потребує додаткового захисту. Якщо у нас є сад, оформлений в класичному стилі, ми можемо залишити камені природного кольору. При необхідності легко прикрасимо їх фарбою. Камені, пофарбовані в білий колір, елегантні. У свою чергу, казково розфарбовані камені складуть іспит в сад, де грають діти – наприклад, в дитячий сад. Вони будуть нагадувати: сонечко, капелюх мухомора, жабу, їжачка або мишку,

– вузький водний канал уздовж лінії рослин. Це символічний бар’єр, що впливає як на вихідний візуальний ефект, так і на ріст рослин. Ближче до води слід садити ті види, які люблять вологу і потребують трохи більшому, ніж інші. Вони самі заповнять прогалини, коли ми забудемо їх полити або вийдемо з дому надовго,

– всесезонні рослини, тобто значна частина хвойних порід. Вони не змінюються ні на осінь, ні на зиму, а значить, весь час прикрашають сад. Однак варто вибирати більш низькі кущі, які не будуть перешкоджати доступу до решти рослинам і не будуть вкривати їх тінню, ускладнюючи зростання.

Рада експерта

Фарби для каменю повинні мати високу стійкість до механічних пошкоджень, перепадів температур, вологості і постійного сонячного світла. Перед роботою необхідно добре очистити і просушити камені. При фарбуванні також можна використовувати трафарети або малярний скотч – завдяки йому краю залишаться рівними.

- Advertisement -
- Advertisement -