Все, що вам потрібно знати про аерацію

Все, що вам потрібно знати про аерацію

Категорія: Системні інструменти, Системні інструменти

Аерація — одна з необхідних засобів догляду за садом, щоб ваш газон залишався красивим. Незважаючи на його ефективність, багато людей до сих пір про це забувають або не знають, як це робити правильно. Тим часом провітрити газон дуже просто. Отже, що ми повинні пам’ятати, щоб домогтися найкращих результатів?

Що таке аерація?

Аерація газону спрямована на аерацію і розпушення грунту. Завдяки такій обробці він стає пухким, коренева маса дерну збільшується, а всі поживні речовини, в тому числі вода, якою ми поливаємо рослини в саду, краще засвоюються. Насіння трави, посіяні на аерірованной грунті, вивільняють сильніші, щільні і втоптані леза. До речі, таким чином можна позбутися від відмерлих після зими коренів і оживають бур’янів в грунті.

Аерація — коли найкраще це робити?

Обробка газону аерацією найбільш ефективна, якщо проводиться не рідше двох разів на рік. Зазвичай його проводять ранньою весною і в кінці літа. Перша аерація проводиться не раніше ніж на другий рік після укладання газону. Трава повинна бути злегка вологою і свіжоскошеної до висоти близько 3 см.

Рада експерта

Щоб не відірвати відразу велику кількість травинок від грунту, не чекайте принаймні два дня, щоб провітрити газон після поливу. Грунт повинна бути вологою, а надлишки води вбирати її глибші шари — завдяки цьому вся процедура принесе найкращі результати.