Приладдя для чищення гриля

Приладдя для чищення гриля

Кожен тип гриля вимагає регулярного чищення. Найкраще робити це відразу після використання пристрою (коли воно охолоне), але також перед кожним наступним використанням. Ми приділяємо особливу увагу вогнища і решітці, тому що це місця, які стикаються з продуктами, які часто прилипають до них. Найчастіше для цього ми будемо використовувати вологий рушник, але таких методів може бути недостатньо. Краще використовувати спеціальні очисники або знежирювачах.

Щоб звести до мінімуму клопоти по очищенню і заощадити час, не забувайте кожного разу використовувати алюмінієві листи, на які стікає жир від смаженого м’яса.

Кухонне приладдя для гриля

Доброю ідеєю буде запастися щипцями, ножами і виделками, щоб перевернути їжу. Таким чином ми точно не забруднимося, уникнемо контакту з високими температурами і уникнемо можливих опіків. Крім столових приборів для гриля, варто подумати і про спеціальну кришці, яка не тільки швидше приготує наші страви, а й збереже аромат і смак страв, запобіжить займання, а дим, що утворюється в процесі смаження, буде не вилізе через те, що наша одяг не пропустить характерний запах вогнища.

Інші аксесуари

При приготуванні на грилі рекомендується мати при собі термометр, щоб контролювати температуру м’яса. Відмінною ідеєю також є зрошувач для решітки, наповнений маслом, який ми використовуємо, щоб м’ясо не прилипало до поверхні пристрою. Для вашого комфорту і безпеки також варто мати рукавички, які захистять вас від опіків підносом або теплом.