Як уберегти фрукти в саду від шпаків і інших птахів

Як уберегти фрукти в саду від шпаків і інших птахів

Категорія: Ткана сітка

Птахи в саду вміють прикрасити час своїм співом, а їх спостереження приносить багато радості, особливо найменшим. Однак шпаки або горобці в саду теж можуть доставити чимало проблем — особливо в період дозрівання плодів, які вони охоче і рясно пропонують. Отже, що ми можемо зробити, щоб захистити урожай від птахів?

Птахи в саду — союзники чи шкідники?

Присутність птахів в саду може сприйматися як проблемне. На жаль, тварини можуть бруднити, знищувати посіви і будувати гнізда в невідповідних місцях. Однак, якщо ми навчимося правильно з ними співіснувати і ділити спільний простір — ми подбаємо про те, щоб їх укриття були безпечними для них і для нас (про те, як побудувати і де розмістити шпаківню, ми прочитаємо тут, і ми саджайте рослини в нашому саду.Піща для них може виявитися дуже корисною.

Більшість видів птахів живляться комахами і паразитами, які завдають великої шкоди протягом року. Самі птиці найбільш проблемні тільки протягом 4-5 тижнів, під час плодоношення дерев і чагарників, коли вони можуть випередити нас в зборі врожаю вишні, полуниці, чорниці і винограду. Отже, замість того, щоб проганяти їх, ми повинні посилити захист наших культур протягом цього короткого періоду часу.