Оригінальна альтанка в саду — давайте розберемося, як її прикрасити

Оригінальна альтанка в саду — давайте розберемося, як її прикрасити

Категорія: Ліхтарі, Гірлянди

Пергола — елемент садової архітектури, прекрасно поєднує в собі функціональні і декоративні властивості. Встановивши його, ми створимо різноманітне розташування простору навколо будинку, а заодно отримаємо атмосферний місце для проведення вільного часу на природі. Однак для того, щоб конструкція виконувала свою функцію, її необхідно правильно обробити. Пропонуємо кілька порад, завдяки яким ми оригінально прикрасимо вашу садову альтанку!

Садова пергола — чому в неї варто інвестувати?

Пергола — це конструкція з ґратчастих панелей, яка відмінно впишеться в атмосферу будь-якого саду. Його стіни ідеально підходять в якості опори для витких рослин. Через деякий час, коли лози розгалузилася і покриють всю альтанку, її стіни стануть майже непомітними — це буде виглядати так, як ніби вони зроблені тільки з рослин. Влаштований таким чином елемент садової архітектури не буде порушувати вид зеленої зони, яка при цьому буде виглядати природно.

Рада експерта

Цікавий ефект отримаємо, встановивши в верхній частині перголи спеціальні арки, які будуть з’єднувати ажурні стіни. Тут також будуть рости виноградні лози, завдяки яким ми будемо насолоджуватися природним, зеленим і квітучим відтінком від сонця.

Сад — не єдине місце, де можна використовувати альтанку. Така конструкція також відмінно підійде для тераси або балкона. Встановивши його, ми отримаємо затінений атмосферне куточок, де зможемо розслабитися на лоні природи або влаштувати барбекю з друзями. Тераса стане не тільки гарніше, але і функціональніша. Де ще можна побудувати альтанку? Тут можна знайти практичні поради!