Внутрішні віконні накладки – вибір

- Advertisement -

Внутрішні віконні накладки – вибір

У різних інтер’єрних рішеннях ми можемо знайти різні види віконних покриттів, які також грають роль декору. Ось деякі з них на вибір.

1. Штори і штори

Вільно висять або пришиті штори і фіранки – традиційний спосіб пристосувати віконну нішу. Однак, незважаючи на те, що мереживні фіранки повітряні і не будуть служити захистом від занадто яскравого сонця, для цих цілей охоче використовуються фіранки. Зазвичай вони виготовляються з більш товстих матеріалів, тому їх досить натягнути на карнизі або поручні, щоб затемнити кімнату. Вони не тільки блокують сонячні промені, але і створюють відчуття самоти, закриваючи внутрішню частину будинку від сторонніх поглядів. Слід пам’ятати, що тільки досить широкі штори дозволять повністю вловлювати сонячні промені – інакше вони будуть просвічувати крізь щілини між краями тканини і стінами. Детальніше про те, на що потрібно звертати увагу при декоруванні вікна, ми можемо прочитати тут.

Рада експерта

Якщо ми хочемо використовувати віконні штори для захисту від сонця, при їх виборі слід звертати увагу на матеріал, з якого вони зроблені. Відмовимося від прозорих або напівпрозорих виробів, замінивши їх більш товстими, затемнює.

Декоративні тканини можна використовувати в багатьох кімнатах – сучасні штори для вітальні доповнять її оформлення, додавши елегантності, а для спальні зроблять інтер’єр затишним.

- Advertisement -
- Advertisement -